این اولین تلاش جدی من برای بلاگر بودن است. قبلتر حدودا یک سال پیش همین موقع ها بود که از طریق همین وبسایت وبلاگی ساختم اما هرچه با خودم کلنجار رفتم نتوانستم مطلبی در آن منتشر کنم. شاید به اندازه ی کافی دیوانه نشده بودم. دیوانه از نوشتن در اینستاگرام. فقط فکر میکردم بلاگر بودن قشنگ تر از اینستاگرامر بودن است. البته که هست اما این دلیل کافی نبود. دلیل لازم و کافی اش دیوانه شدنم بود از اینستاگرام. چیزی که امروز به آن رسیدم. خیلی وقت است که خسته ام از آنجا و هی میروم پاک میکنم هی می آیم میبینم نمیشود و دوباره نصب میکنم. حالا آمدم اولین تلاشم را منتشر کنم.

پریشب بود که وبلاگ قبلی را حرف کردم و دوباره شروع کردم. میخواهم پای این یکی بایستم. بالاخره باید بدست گرفتن افسار اراده ام را از یک جایی شروع کنم. اراده کردم اینجا را ادامه دهم. -ان شاءالله!- باید بروم چند وبلاگ بخوانم ببینم مطلب نوشتن اینجا چطور است؟ باید از ادبیات خاصی استفاده کنم؟ مثل همه ی صنف ها مافیایی دارد؟ اگر یکجور خاص نباشی بنظر جالب نیست؟ میتوانم دوستانی پیدا کنم؟ معمولا چطور است؟ انگار به اصطلاح از پشت کوه آمدم. کلی وقت همه جا را گشتم تا ببینم یک وبلاگ چطور کار میکند. من تا به حال تنهایی یک جای جدید را کشف نکردم. گند نزنم یکهو! 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها